Instalacja LPG KME NEVO PRO

KME NEVO 4 cyl. wtryski OMVL 2150 zł
KME NEVO 4 cyl. wtryski HANA 2400 zł
KME NEVO 4 cyl. wtryski Barakuda 2450 zł
KME NEVO 6 cyl. Wtryski OMVL 2800 zł
KME NEVO 6 cyl. Hana 3200 zł
KME NEVO 6 cyl. Barakuda 3300 zł
KME NEVO 8 cyl. wtryski Hana 4000 zł

Wersja PRO z podłaczeniem OBD plus 200 zł.
Wlew we wlewie paliwa plus 100 zł.
Reduktor o większej mocy 300-500 zł.
Instalacja LPG Łódź KME NEVO PRO
KME Nevo Pro to najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie system sekwencyjnego wtrysku gazu z rodziny Nevo instalacji LPG KME. Podobnie jak w przypadku jego poprzedników twórcom układu zależało na tym, aby był prosty w montażu i programowaniu, a także łatwy w ewentualnej rozbudowie. Z tego względu Nevo Pro ma budowę modułową i analogowe złącza umożliwiające podłączenie do sond lambda czy innych urządzeń, które wspierają działanie układu.

Tym, co wyróżnia Nevo Pro od poprzedników, niewątpliwie jest moduł OBD. Sterownik KME Nevo Pro może także korzystać z układu diagnostyki pokładowej samochodu przy zastosowaniu oferowanego przez KME adaptera OBD v2.

Autogaz KME Nevo Pro zachował znane i cenione funkcje swoich poprzedników. Wyposażony w dwurdzeniowy mikrokontroler, zapewnia doskonałą komunikację z centralą benzynową i odpowiednie dawkowanie gazu.

Obsługa systemu KME Nevo Pro i programowanie sterownika, podobnie jak całej rodziny Nevo, jest prosta za sprawą czytelnego interfejsu i nowego panelu użytkownika, który dodatkowo posiada wbudowany buzzer. Dzięki bieżącemu wyświetlaniu błędów (a także możliwości przypisania im odpowiedniej akcji) użytkownik może stale kontrolować bezpieczeństwo jazdy.
System umożliwia podgrzewanie wtryskiwaczy gazowych podczas jazdy na benzynie i odpowiednie dawkowanie gazu. Dzięki temu zabezpiecza gniazda zaworowe przed wypaleniem. W razie awarii układu benzynowego kierowca może uruchomić silnik na LPG. line