Autogaz BRC SEQUENT 32 OBD

ZESTAW Z REDUKTOREM "MB" - 3 800 zł
ZESTAW Z REDUKTOREM "MAX" - 4 300 zł

Dopłaty: np. nietypowy zbiornik, wlew pod klapkę, czujnik poziomu paliwa, lubryfikacja, silnik typu boxer
Autogaz Łódź BRC SEQUENT 32 OBD
Instalacja LPG BRC SEQUENT 32 OBD to jeden z najnowocześniejszych systemów sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej na rynku. Przeznaczony jest przede wszystkim do samochodów 3- i 4-cylindrowych, z silnikami zasilanymi pośrednim wtryskiem benzyny.

Jako następca SEQENT 24.11 oraz SEQUENT 32 model ten posiada znacznie bardziej rozbudowane możliwości techniczne jednostki sterującej. Jednocześnie zachował główne cechy poprzedników: montaż i programowanie wciąż są proste, a komponenty pozostają spójne.
Tym, co wyróżnia autogaz SEQUENT 32 OBD, to centrala gazowa SQ 32 z wbudowanym mikroprocesorem (16 b 64 MHz). Dzięki niemu współpraca z centralą benzynową jest znacznie lepsza, przez co znacząco zwiększają się możliwości programowania systemu.

Centrala gazowa wyposażona jest w następujące funkcje:
» Funkcja Start & Stop – pozwala uruchamiać samochód na paliwie gazowym, tym samym redukując zarówno zużycie benzyny, jak i zanieczyszczenia emitowane przez auto.
»Funkcja VSR – dzięki niej można wtrysnąć odpowiednią dawkę benzyny podczas jazdy na gazie. W ten sposób zabezpiecza się gniazda zaworowe przed wypaleniem.

Co więcej, w SEQUENT 32 OBD istnieje możliwość awaryjnego uruchomienia silnika na LPG w sytuacji awarii układu benzynowego. Podobnie jak w poprzednich wersjach, w systemie tym znalazły się sprawdzone, niezawodne rozwiązania, takie jak Genius MAX czy reduktor Genius.

Ciekawą nowością oprócz centrali gazowej SQ 32 z pewnością będzie nowy przełącznik micro wyposażony we wbudowany buzzer.
System SEQUENT 32 OBD może być montowany w samochodach z normalną emisją spalin EURO V i EURO VI.
line