Instalacje LPG KME NEVO

KME NEVO 4 cyl. OMVL Valtek, WP1 3 000 zł
KME NEVO 4 cyl. TUR Fenix 3 300 zł
KME NEVO 4 cyl. SILVER s8 3 400 zł
KME NEVO 6 cyl. Silver S6 Valtek 3 800 zł
KME NEVO 6 cyl. Fenix 3 900 zł
KME NEVO 6 cyl. SKY Fenix 4 000 zł
KME NEVO 8 cyl. Gold GT Fenix 4 500 zł
KME NEVO 8 cyl. BARRACUDA 4 800 zł

Wersja PRO z podłaczeniem OBD plus 200 zł.
Wlew we wlewie paliwa plus 150 zł.
Reduktor o większej mocy 200 zł.
Instalacje LPG Łódź KME NEVO
Autogaz KME Nevo to najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu dla samochodów z silnikami maksymalnie 4-cylindrowymi. Dzięki jego modułowej budowie poszczególne elementy systemu można ze sobą dowolnie łączyć w zależności od potrzeb. Prostota montażu i łatwość konfiguracji to kolejne mocne strony układu.

W instalacji LPG KME Nevo zamontowano dwurdzeniowy mikrokontroler, pozwalający na doskonałą komunikację z centralą benzynową i precyzyjne dawkowanie gazu. Obsługę Nevo ułatwia prosty, czytelny interfejs użytkownika oraz nowy panel kierowcy z wbudowanym buzzerem i funkcją automatycznego dostosowywania natężenia jasności świecenia diod w zależności od natężenia światła. Użytkownik ma nie tylko możliwość bieżącej kontroli wyświetlających się błędów, ale także przypisania im odpowiednich akcji.

Niewątpliwym udogodnieniem dla użytkownika jest funkcja dotryskania odpowiedniej dawki benzyny podczas jazdy na gazie. W ten sposób gniazda zaworowe zabezpieczone są przed wypaleniem. Co więcej, w przypadku awarii układu benzynowego użytkownik może uruchomić silnik na LPG. Dodatkowo centrala systemu pozwala na automatyczne ustawienie parametrów silnika i odczyt czasu jego pracy zarówno na benzynie, jak i gazie.

System KME Nevo to także przemyślana i bardzo funkcjonalna budowa wiązki. Jeżeli użytkownik będzie chciał wymienić model na wyższy, wiązka podstawowa pozostanie na swoim miejscu wraz z podłączeniem instalacji elektrycznej. Zaawansowany system diagnostyki pozwoli na łatwe rozwiązywanie ewentualnych problemów i serwisowanie.
line