Autogaz BRC SEQUENT ALBA 32

ZESTAW Z REDUKTOREM "MB" 3 200 zł
ZESTAW Z REDUKTOREM "MAX" 3 700 zł

Dopłaty: np. nietypowy zbiornik, wlew pod klapkę, czujnik poziomu paliwa, lubryfikacja, silnik typu boxer
Autogaz Łódź BRC SEQUENT Alba 32
BRC Sequent ALBA 32 to ekonomiczny odpowiednik znanego i cenionego modelu instalacji LPG BRC SQ 24.11. ALBA 32 to system wtrysku gazu w fazie lotnej dla samochodów 3- i 4-cylindrowych posiadających sekwencyjny wtrysk benzyny.

Autogaz BRC ALBA 32 wyposażony został w nowoczesny, zaawansowany technologicznie sterownik gazowy ALBA z mikroprocesorem (16 b 32 MHz). Dzięki niemu współpraca z centralą benzynową jest jeszcze lepsza, a możliwości programowania systemu stają się szersze.

Centrala gazowa wyposażona jest w następujące funkcje:
» Funkcję Warm Up Injector – polega na podgrzewaniu wtryskiwaczy gazowych podczas pracy na benzynie przed pierwszym przełączeniem się na gaz;
» Funkcja VSR – dzięki dotryskiwaniu małej dawki benzyny podczas jazdy na gazie Sequent ALBA 32 zabezpiecza gniazda zaworowe przed wypaleniem. Ma to szczególne znaczenie dla silników, które zmagają się z tym problemem;
» Funkcja START & STOP – polega na wyłączaniu oraz ponownym zapalaniu silnika podczas postoju samochodu na skrzyżowaniu. By korzystać z tej funkcji, samochód musi być w nią wyposażony fabrycznie.

Oprócz sterownika gazowego Sequent ALBA 32 posiada reduktor Genius wyposażony w czujnik temperatury wody, listwę wtryskową z czujnikiem ciśnienia i gazu, a także elektrozwór gazowy ET98.

System Sequent BRC ALBA 32 jest prosty w montażu oraz programowaniu, a jego obsługa z pewnością nie sprawi użytkownikom trudności. Zastosowana została w nim nowa listwa wtryskowa ALBA, która jest w stanie obsłużyć samochód o mocy do 160 kW (217 KM).
Sequent ALBA 32 spełnia normy emisji spalin Euro 4 i Euro 5.
line