Autogaz BRC SEQUENT Plug & Drive

ZESTAW Z:
5-6 CYL. REDUKTOREM "MB" 4 500 zł
5-6 CYL. REDUKTOREM "MAX" 5 000 zł
8 CYL. REDUKTOREM "MAX" 5 500 zł

Dopłaty: np. nietypowy zbiornik, wlew pod klapkę, czujnik poziomu paliwa, lubryfikacja, silnik typu boxer
Autogaz Łódź BRC SEQUENT Plug & Drive
Instalacja LPG BRC SEQUENT Plug & Drive to najnowocześniejszy i najbardziej rozwinięty system wtrysku gazu w fazie lotnej na rynku. Powstały na bazie sprawdzonego i znanego systemu BRC Sequent, przeznaczony jest do samochodów z wielopunktowym, sekwencyjnym układem wtrysku benzyny.

Autogaz SEQUENT Plug & Drive zachował mocne strony poprzednika – posiada reduktor Genius, wtryskiwacz BRC, listwy RAIL i przełącznik micro. Do największych nowości należy centrala gazowa Pluge & Drive, a także czujnik ciśnienia i temperatury gazu, który umieszczony został na listwie RAIL.

Centrala gazowa Pluge & Drive odznacza się doskonałą komunikacją z centralą benzynową. Dzięki temu można odczytać wiele ważnych informacji, takich jak np. masa, przepływ powietrza, jego temperatura, obroty silnika itp. Te dane umożliwiają dokładne sterowanie systemem i odpowiednie dawkowanie LPG. To nie wszystko – centrala gazowa informuje także o błędach pracy silnika, dzieląc je na mniej i bardziej istotne. Dzięki migającej diodzie na bieżąco kontroluje się bezpieczeństwo jazdy. Plug & Drive wyposażony został w funkcje pracy na zimnym silniku, przyspieszania, zwalniania oraz pracy w pełnym obciążeniu. Niezwykle użyteczną innowacją jest możliwość awaryjnego uruchamiania silnika na gazie.

System instalacji gazowej BRC Sequent Plug & Drive jest uniwersalny – można zastosować go do wszystkich silników benzynowych: od 3- do 8-cylindrowych, wolnossących lub z turbodoładowaniem o mocy maks. do 240 kW (326 KM). Ponadto spełnia normy emisji spalin EURO IV i może współpracować z EOBD.
line