Instalacja LPG KME NEVO PLUS

KME NEVO 4 cyl. wtryski OMVL 2150 zł
KME NEVO 4 cyl. wtryski HANA 2400 zł
KME NEVO 4 cyl. wtryski Barakuda 2450 zł
KME NEVO 6 cyl. Wtryski OMVL 2800 zł
KME NEVO 6 cyl. Hana 3200 zł
KME NEVO 6 cyl. Barakuda 3300 zł
KME NEVO 8 cyl. wtryski Hana 4000 zł

Wersja PRO z podłaczeniem OBD plus 200 zł.
Wlew we wlewie paliwa plus 100 zł.
Reduktor o większej mocy 300-500 zł.
Instalacja LPG Łódź KME NEVO PLUS
KME Nevo Plus to zaawansowany technologicznie system zasilania gazowego z rodziny Nevo, instalacji LPG KME. W przeciwieństwie do wersji podstawowej model ten posiada dwa złącza i występuje w wersjach obsługujących silniki 4-, 6- i 8-cylindrowe. Nevo Plus wyposażony został również w złącza analogowe pozwalające na podłączenie sond lambda czy innych urządzeń wspierających działania gazowego układu zasilania.

System KME Nevo Plus zachował wszystkie mocne strony swego poprzednika. Montaż i programowanie jednostki centralnej wciąż pozostają proste, a komponenty spójne. Przemyślana budowa wiązki pozwala na wymianę modelu na wyższy, przy jednoczesnym pozostawieniu jej na swoim miejscu. Modułowa budowa systemu umożliwia łączenie ze sobą poszczególnych elementów w zależności od potrzeb użytkownika.

W Autogaz KME Nevo Plus na uwagę zasługuje również zaawansowany system diagnostyki, umożliwiający łatwe rozwiązywanie ewentualnych problemów i serwisowanie układu. Użytkownik na bieżąco może śledzić wyświetlające się błędy i przypisać im odpowiednie akcje. Obsługę systemu ułatwia prosty, czytelny interfejs oraz nowy panel kierowcy z wbudowanym buzzerem.

Podczas jazdy na gazie KME Nevo Plus pozwala na dotryskanie odpowiedniej dawki benzyny, tym samym zabezpieczając gniazda zaworowe przed wypaleniem. Na pokładzie zamontowano dwurdzeniowy mikrokontroler, który zapewnia precyzyjne dawkowanie i doskonałą komunikację układu z centralą benzynową. W razie awarii układu benzynowego kierowca może uruchomić silnik na LPG. line