Autogaz BRC SEQUENT ALBA +

ZESTAW Z:
6 CYL. REDUKTOREM "MB" 3 500 zł
6 CYL. REDUKTOREM "MAX" 3 700 zł
8 CYL. REDUKTOREM "MAX" 5 550 zł

Dopłaty: np. nietypowy zbiornik, wlew pod klapkę, czujnik poziomu paliwa, lubryfikacja, silnik typu boxer
Autogaz Łódź BRC SEQUENT ALBA +
BRC SEQUENT Alba+ to najnowszy system sekwencyjnego wtrysku LPG w fazie gazowej dla silników 3- i 4-cylindrowych. Jest tańszym odpowiednikiem uznanego i cenionego układu Sequent 24.11.

Autogaz BRC SEQUENT Alba+ to system nie tylko ekonomiczny, ale także prosty w montażu i programowaniu. Choć od poprzednika wyróżnia go szereg innowacyjnych rozwiązań, w które został wyposażony, zachował spójność i jakość komponentów BRC.

W skład BRC SEQUENT Alba+ wchodzi reduktor Genius, sterownik gazowy Alba oraz listwa wtryskowa Alba z czujnikiem ciśnienia i temperatury gazu. Posiada także elektrozawór ET 98, wiązkę elektryczną, przełącznik micro oraz filtr fazy lotnej.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie sterownika gazowego system precyzyjnie zarządza poszczególnymi elementami wykonawczymi, dostosowując skład chemiczny mieszanki do aktualnego zapotrzebowania samochodu. Układ wyposażony jest w mikroprocesor (16 b 32 MHz).

Układ posiada funkcje takie jak:
» Funkcja Warm Up Injector – polega na podgrzewaniu wtryskiwaczy gazowych podczas pracy na benzynie, nim przełączy się je na gaz.
» Funkcja VSR – podczas jazdy na gazie układ dotryskuje niewielkie ilości benzyny, tym samym zabezpieczając gniazda zaworowe przed wypaleniem. Ma to szczególne znaczenie w przypadku silników, które zmagają się z tym problemem.
» Funkcja Start & Stop – polega na wyłączaniu i ponownym zapalaniu silnika w czasie postoju samochodu na skrzyżowaniu. By korzystać z tej funkcji, samochód musi być w nią fabrycznie wyposażony.

Listwa BRC SEQUENT Alba, która zastosowana została w systemie Alba+, jest w stanie obsłużyć samochód o mocy do 160 kW (217 KM).
Instalacja LPG BRC Alba+ spełnia normy emisji spalin Euro IV i Euro V.